Výhody schopnosti myslet “mimo zaběhané koleje”

Co všechno mají různí výrobci, stavitelé, IT společnosti a další firmy z různých oborů a odvětví společného? Spojuje je to, jak manažersky správně vést své společnosti. Jak strategicky plánovat rozvoj firmy, marketingu, obchodu, výroby apod. i jak efektivně řídit celofiremní zdroje a vést vlastní zavádění naplánovaných změn ve své firmě tak, aby neohrozily její stabilitu a měly pozitivní dopad na rozvoj celé společnosti.

Sdílení praktických podnikatelských zkušeností, osvědčených strategií a moudrosti mnoha majitelů  firem pomáhá ostatním podnikatelům, i navzájem, úspěšně dosáhnout své osobní a firemní vize.

Člen TAB boardu tak snadno a jednoduše rozšíří své obzory mimo zaběhlé způsoby uvažování ve svém podnikání i odvětví. Dostane nezávislý pohled na své podnikání zvenčí, a to v důvěrném a bezpečném prostředí svých kolegů – podnikatelů v boardu. Navíc nedostává pouhé teoretické úvahy a sdělení. Jen praktická, osvědčená a vyzkoušená řešení, neocenitelné praktické zkušenosti z podnikání.

Vítejte do našeho Boardu o kterém naši členové říkají, že je jediným prostředím, kde mohou otevřeně diskutovat a řešit své problémy nebo výzvy.

Zjistěte Více Shlédněte video