Historie TAB

Allen Fishman založil TAB před pětadvaceti lety, když si uvědomil, jak představenstvo firmy bylo pro něj, po celou dobu jeho profesní kariéry, mimořádně cenné. Ale co majitel menší nebo střední firmy? Kam si tento podnikatel půjde pro radu? Zodpovězení těchto otázek vedlo k hlavnímu důvodu, proč Allen vytvořil TAB, The Alternative Board. Níže jsou uvedeny vybrané výňatky z Allenovy knihy “Seven Secrets of Great Entrepreneurial Masters”, které pomáhají vysvětlit motivaci pro založení TAB, The Alternatie Board, tedy konceptu podnikatelských boardů pro majitele malých či středních firem.

“Můj osobní život, jako majitele malé firmy, je nerozlučně spjat i s mým pracovním životem. Každé důležité rozhodnutí které dělám, má potenciální dopad na všechny aspekty mého života, a to nejen toho „podnikatelského“. Můj osobní i firemní život je odpovědný za vytvoření podnikatelské dynamiky, která mi dává schopnost být úspěšný a šťastný ve své roli majitele firmy.”

“V roce 1990 jsem tak identifikoval největší potřebu majitele malé či střední firmy: mít svůj poradní tým zkušených manažerů. Tedy nutnost vzájemné rady od kolegů podnikatelů i osobním koučinkem od zkušených odborníků, kteří jsou vybaveni znalostí procesů k dosažení většího osobního a podnikatelského úspěchu. TAB tak dělá rozdíl v životech tisíců majitelů firem po celém světě”

TAB začal původně jako jeden board, ale pak se postupně rozrůstal. Dnes TAB provozuje boardy ve více než 10 zemích po celém světě a dále pokračuje ve své expanzi. TAB pomohl – od svého založení – více než 15.000 podnikatelům zlepšit nejen jejich podnikání, ale i jejich osobní životy.

Zjistěte více informací o tom, co o hodnotách TAB říkají naši spokojení členové. Máte-li zájem dozvědět se více o členství v TAB a facilitaci boardů, klikněte sem.