JE TAB PRO VÁS VHODNÝ?

Připojte Se K TAB

Velká rozmanitost členů

Členy TAB jsou zkušení ředitelé a majitelé ze středních i menších firem – od odborně a poradensky zaměřených společností až po společnosti výrobní, obchodní, distribuční, ze služeb a dalších oborů a odvětví.

Členství v TAB přináší majitelům firem hlubší a nezávislý pohled na jejich společnost, nové postřehy, myšlenky a nápady pro rozvoj podnikání. Nápady a řešení jsou získávány nejen na konkrétním boardu, ale mohou přicházet – díky celosvětové síti TAB boardů – i od ostatních podnikatelů,  více než 3.000 majitelů firem ze všech regionů světa.

Členové TAB rychleji vylepšují své podnikání díky sdílení praktických podnikatelských znalostí, zkušeností při zasedání boardů – nových nápadů, strategií a taktik, které se už osvědčily v jiných odvětvích či regionech. To vše vede k rychlejšímu rozvoji firmy, méně špatných rozhodnutí a ulehčení od stresu ve vašem podnikání.

TAB vám tak umožňuje snadněji dovést vaše podnikání na vyšší úroveň a šetří vám čas i peníze.

Zjistěte Více

1.pozitivní

http://www.1pozitivni.cz

Jsme komunikační agentura zaměřená na byznysové, marketingové a komunikační poradenství, budování značek, kreativní koncepty a corporate identity. V rámci dlouhodobého servisu a implementace nových konceptů poskytujeme našim klientům kompletní servis – grafický design, public relations, digitální komunikaci – weby, SEO, PPC, sociální sítě.

Jsme na trhu od rodu 1996. Naši zákazníci jsou především české společnosti střední a menší velikosti.

Jordahl & Pfeiffer, stavební technika

http://www.jpcz.cz

Zabýváme se prodejem výrobků těchto tří německých společnosti v České republice i na Slovensku. Svým klientům nabízíme nejen produkty, ale zpracováváme pro ně i technické návrhy a poskytujeme technické poradenství. Dále pořádáme odborná školení a semináře, které jsou zahrnuty do projektu celoživotního vzdělávání ČKAIT. Od roku 2010 provozujeme v Praze sklad umožňující flexibilní dodávky různých prvků.

Našim zákazníkům nabízíme nejen kvalitní německé produkty, ale i technickou podporu včetně zpracování návrhu řešení či optimalizaci návrhu zadávací dokumentace.

Sophia Solutions

http://www.sophias.cz

Sophia Solutions je česká IT konzultační společnost specializovaná na řešení zaměřená na podporu rozhodování. Našim zákazníkům pomáháme využívat a zhodnocovat podniková data pomocí datových skladů, reportingu, analýz dat, včetně velkých objemů nestrukturovaných dat (Big Data), řídit výkonnost společnosti, řídit lidský kapitál nebo digitalizovat a řídit oběh dokumentů.

Zkrátka řečeno – pomáháme dělat správná rozhodnutí.

H+S Bussi

http://www.hsbussi.cz

Nabízí rozsáhlé přepravní služby v oblasti autobusové a osobní dopravy, především pak ve třech hlavních oblastech:    provozování pravidelných mezinárodních autobusových linek, smluvní přeprava pro cestovní kanceláře, individuální přeprava dle specifikace zákazníka. Disponujeme širokým vozovým parkem s různou kapacitou míst, autobusy, mikrobusy, osobními vozy.

25 let získává H+S Bussi důvěru velké řady spokojených zákazníků nejen samotným komfortem cestování v luxusních vozidlech, ale také díky vysoce kvalifikovaným zaměstnancům, kteří pravidelně prochází školením se zaměřením na nové trendy v oblasti dopravy.

AGILO.CZ

http://www.agilo.cz

Společnost AGILO.CZ působí ve třech propojených oblastech: servis pro lékaře, digitalizace dokumentů a vývoj software. To vše za účelem úspory nákladů na přebujelou agendu firem. Technický servis pro lékaře obnáší celkové zajištění chodu ordinace od servisu počítačů a periferií (RTG, ultrazvuk…..) údržbu softwaru, kamer, zálohování dat a poradenství ve vztahu lékař – pojišťovna. Digitalizace provádí převod papírových dokumentů firem a úřadů do elektronické podoby. S tím souvisí reorganizace archivů, zpracování korespondence, skartace. SW oddělení vyvíjí na zakázku jak malé aplikace, tak i velké systémy s nimiž mohou uživatelé pracovat i na dálku.

Jungle Interiors

http://www.jungleinteriors.cz

Jmenujeme se Jungle Interiors a poskytujeme interiérovou zeleň jako komplexní zahradnický servis pro firmy. Především pronájem rostlin s pravidelnou údržbou, dodávky řezaných květin, péči o exteriérovou zeleň. Jsme významným poskytovatelem těchto služeb po celé ČR. Naše společnost je postavená na dlouhodobé spolupráci se zákazníky. Jsme dobří v tom, že provádíme pravidelnou kontrolu našich služeb a rychle reagujeme na potřeby zákazníka. Zaměstnáváme odborníky a nabízíme nejnovější technologické i designové trendy.

Bono Art

http://www.bonoart.cz

Společnost Bono Art vyrábí a dodává výstavní sestavy, prezentační stěny (pop-up) a další produkty pro firemní prezentace v interiéru i do exteriéru.  Tyto profesionální produkty se vyznačují dlouhou životností, jednoduchou obsluhou a kvalitní funkčností. Bono Art již 15 let dodává zákazníkům po celé ČR svoje výrobky v požadovaných termínech a vysoké kvalitě.

Fortemix

www.fortemix.cz www.trymat.cz

Společnost Fortemix s.r.o. je českou společností specializující se na výrobu průmyslových podlahových systémů. Na této specializaci budujeme moderní podnik, který se díky kvalitě, ceně a inovacím etabloval již v 9 zemích střední a východní Evropy. Naše hmoty (vsypy, potěry, samonivelační stěrky) obsahují aditiva ASA a CRYX, které výrazně snižují objemové změny a tím snižují tvorbu mikrotrhlin, což je důležité jak u nových podlah, tak u renovací podlah, rekonstrukcí podlah a u oprav podlah. Naším cílem není stát se „dalším z mnoha”, ale stát se důležitým partnerem v oblasti stavebních hmot a chemie. Aby se tak stalo, děláme vše pro spokojenost zákazníka v každé oblasti – ať už jde o pohotovou reakci na požadavky zákazníka, technickou pomoc, kvalitu našich výrobků, rychlost výroby.

Interaction s.r.o.

http://www.interaction.cz

Výhradní distributor opravárenských autolaků značky Spies Hecker v České republice. Zabývá se komplexními dodávkami lakovacích materiálů, příslušenství a technologií do lakoven, autolakoven a lakovacích provozů, projekční, servisní a školicí činností. Je výhradním dovozcem a distributorem opravárenských auto laků Spies Hecker, lakovacích kabin USI ITALIA, příslušenství pro lakovny Carsystem, myček pistolí a příslušenství B-TEC, sušicí technologie IONITEC a infrazářičů LAGOS do České republiky.

Labox

http://www.labox.cz

Společnost Labox je už 22 let předním výrobcem laminárních boxů a dodavatelem investičních celků technologie čistých prostor. V oblasti služeb pro čisté prostory nabízí profesionální servis, údržbu, měření a validace čistých prostor, laminárních boxů, vzduchotechniky, sterilizátorů, termostatů, inkubátorů, mrazáků a další tepelné techniky.

Pro čisté prostory (tj. prostory s řízenou čistotou vzduchu) nabízí kompletní zajištění všech činností souvisejících s danou investicí tj. od konkretizace zadání přes zpracování studie a prováděcího projektu, získání příslušných povolení, vlastní realizaci, uvedení zařízení do zkušebního provozu až po kvalifikaci a validaci čistého prostoru a instalované technologie a záruční i pozáruční servis.

NutriAcademy

http://www.nutriacademy.cz, http://www.nutrirestart.cz

NutriAcademy je prestižní vzdělávací společnost působící v oboru lidské výživy, zdravého životního stylu a life koučingu. Naše akademie je nejlepší v oboru v České republice, expandujeme také do zahraničí a školíme i v angličtině a němčině. Naším cílem je vzdělávat a vychovávat poradce a kouče, kteří budou poskytovat své služby na profesionální úrovni. Naší předností je individuální péče o klienta. Disponujeme vlastním portfoliem produktů privátní značky Nutrirestart, určených pro zdravý životní styl a očistu těla i duše, tedy portfoliem potravin, kávy, čaje, diagnostických přístrojů, kosmetiky a doplňků stravy.

Blue Strategy

http://www.bluestrategy.cz

BlueStrategy je pokračovatelem společnosti INCOMA Consult, pod novým jménem působící na trhu od roku 2007. Společnost se zabývá strategickým poradenstvím v oblastech obchodu a marketingu, a to v různých segmentech trhu – od obchodních řetězců, přes informační technologie, finance až po stavebnictví.

Rádi používáme osvědčené postupy na nových trzích a novým způsobem. Máme zkušenosti z různých stádií vývoje firmy, ať už se jedná o založení nové společnosti, období rychlého růstu, změnu vlastníka či třeba působení na zralém stabilizovaném trhu. Díky znalosti sociálního a kulturního kontextu Česka a Slovenska volíme adekvátní způsob i tempo zavádění mezinárodních trendů na domácí trh.

DAKUZ

http://www.dakuz.cz

Jako zkušený daňový poradce poskytujeme profesionální daňové poradenství založené na mnohaletých zkušenostech, díky kterým můžeme klientům nabídnout to nejlepší řešení. Zaměstnáváme kvalifikované účetní, které pod dohledem daňových poradců vedou účetnictví jednotlivých klientů. Pobočky v Turnově a Plzni se specializují kromě základních činností na pronájem a účtování dotací. Centrála v Praze na exportní smlouvy technologických celků.

Hokoss

http://www.hokoss.cz

Již 20 let provádíme kvalitně a spolehlivě úklidové služby na profesionální úrovni. Naše firma provádí úklidy společných prostor domů, úklid kanceláří pro jednotlivé firmy nebo celých administrativních budov. Poskytujeme jak pravidelné úklidy, tak i jednorázové úklidy dle požadavků klienta.

Volter

http://www.volter.cz

Firma Volter s.r.o. byla založena roku 2010, zabývá se vývojem a výrobou multifunkčních sportovních a invalidních vozíků/kočárků pod značkou xROVER i xDriver. Produkt získal následující certifikace – užitný vzor, průmyslový vzor, ochranné známky a zkušební testy. Do její další činnosti momentálně spadá kromě výroby vozíků i oblast medií, distribuce speciálních zdravotních komponentů pro zdravotní zařízení, zejména vybavení laboratoří.

MYR Communication

http://www.myr.cz

Agentura poskytující služby Public Relations v oblasti mediálních vztahů v České republice a na Slovensku. Dodává služby zvyšující reputaci společností, produktů a značek v cílové skupině s využitím rozmanitých PR nástrojů. Téměř 20 let spolupracujes řadou předních firem ve svém oboru, zejména z odvětví informačních a komunikačních technologií, realit a profesionálního sportu. Mohou se pochlubit celou řadou významných referencí včetně společností SAP, Autodesk, ICQ, či Regus.